Hakkımızda

hakkimizdaBİZ KİMİZ ? NE YAPIYORUZ ?

Web portalımızı 01 Mart 2011 tarihinde kurduk ve tarafsız yayınımız ile tüm adaylarımıza ulaştık. Sanal ortamda uzman kadromuz ile oluşturduğumuz portal ile her seçim dönemi parti aday adaylarını ve adayları tanıtıyoruz. Her seçim dönemi adaylığı süresince tarafsız ve güncel yayın ilkesi ile oluşturmuş olduğumuz www.bitlissecim.com sitesinde 2011 Milletvekilliği seçimlerinde aday adaylarına ve adaylara yer verdik. 01 Mart 2011 tarihinde yayına başlayan site 1 aylık süre içinde dünya sıralamasında 30 milyon site içerisinde şuan 9,663,451. ve Türkiye’de ise 71,319. sırada yer alıyor ve bu istatistikler daha da düşmeye devam ediyor.


REFERANSLARIMIZ

2014 Belediye Seçimleri: Tarafsız yayın ilkesi ile oluşturduğumuz www.bitlissecim.com 2014 portalı ile Bitlis Bölge Belediye Başkan adaylarını internet kullanan seçmenlere başarılı bir şekilde tanıttık.

2018 Genel  Seçim:
Tarafsız yayın ilkesi ile oluşturduğumuz bitlissecim.com 2018 portalı ile Genel Seçim ile Milletvekilliği adaylarını internet kullanan seçmenlere başarılı bir şekilde tanıttık.

2019 Belediye Seçimleri: Tarafsız yayın ilkesi ile oluşturduğumuz bitlissecim.com 2019 portalı ile Bitlis Bölge Belediye Başkan adaylarını internet kullanan seçmenlere başarılı bir şekilde tanıttık.

2023 Genel  Seçim:
14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler için çalışmalarımızı başlattık. Bu süreçte ilk olarak aday adaylarını seçmenlere tanıtacağız. Aday adaylığı süreci bittiğinde Parti adaylarını ve Bağımsız adaylara sitemizde yer vermeye devam edeceğiz.

14 Mayıs 2023 Genel Seçimlere  katılacak olan Partilere, Parti Milletvekili Aday Adaylarına-Adaylarına ve Bağımsız Adaylara başarılar diler, sitemizi ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz…
Bitlissecim.com Yönetim Ekibi

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ / PRIVILEGED OWNER
Çağdaş Yayıncılık ve Reklam A.Ş. Adına

GENEL KOORDİNATÖR / GENERAL COORDINATOR
Cüneyt GÜNEŞ

REKLAM KOORDİNATÖRÜ / ADVERTISING COORDINATOR
İsmail BUHAN

Facebook Profiliniz ile Yorum Yazabilirsiniz.