Murat BAYRAM :Bitlis Seçim | 2011-2019 | Bitlis'te Seçimin Nabzı Bu Sitede Atıyor

Murat BAYRAM

- Aydın Milletvekili A.Adayı

Murat BAYRAM

Murat BAYRAM Kimdir?

Ege Bölgesinde Yaşayan Doğu ve Güneydoğular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bayram 24 Haziran 2018’de yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Ak Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.

Ege bölgesinde ilk defa bir Bitlisli hemşerimiz Milletvekili aday adaylığını açıklarken, Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Ege Bölgesinde Yaşayan Doğu ve Güneydoğular Derneği üyelerinden de tam destek aldı.
Kanal Bitlis ve Bitlis Olay platformlarına açıklamada bulunan Bayram: “Bugün itibariyle siz değerli basın mensupları aracılığıyla aday adaylığımı açıklıyorum. Amacım bu bölgede yaşayan başta Bitlisli olmak üzere tüm doğu ve Güneydoğulu hemşerilerimi layığıyla temsil etmek. Bu uğurda çalışmalarımızı başlattık. Allah nasip ederse, bu göreve layık görülürsek, görevimi en iyi şekilde temsil edeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın.”
1975 yılında Bitlis’in Tatvan doğumlu olan Murat Bayram, Bayramoğlu İnşaat’ in de Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütüyor.
Hemşerimize seçim sürecinde başarılar diliyoruz.

ADAYIN HABERLERİ

Aydın’da Bitlis’li Milletvekili Aday Adayı: Murat Bayram kimdir?

Aydın’da yaşayan Bitlisli hemşerimiz Murat Bayram 24 Haziran 2018’de yapılacak olan Milletvekili seçimlerinde Ak Parti’den aday adayı olduğunu açıkladı.  Ege Bölgesinde Yaşayan Doğu ve Güneydoğular Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bayram 24 Haziran

28 Nisan 2018 Tarihinde Eklenmiş, Devamını Okumak İçin Tıklayınız

Seçim Bölgeleri

Güncel Haberler


Facebook Like Box provided by plumber orange county