Milli Sporcumuz Serdar Durer Milletvekilliği Adaylığını yapmayarak kendisini seven kitleyi üzdü! :Bitlis Seçim | 2011-2019 | Bitlis'te Seçimin Nabzı Bu Sitede Atıyor

Milli Sporcumuz Serdar Durer Milletvekilliği Adaylığını yapmayarak kendisini seven kitleyi üzdü!

Milli Sporcumuz Serdar Durer Milletvekilliği Adaylığını yapmayarak kendisini seven kitleyi üzdü!

Resmi hesabından açıklama yapan Durer şunları söyledi:

Beni Milletvekili Adaylığına Yakıştıran Herkese Teşekkür Ederim

Memleketime hizmet yolunda, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm gayretimle çalışacağım. Önümü kesenlere inat, mücadelemden asla vazgeçmeyeceğim. Bu vesileyle, desteklerinden ötürü aziz Bitlis halkına şükran ve minnetlerimi arz ederim.

Teveccüh gösteren, değer veren, şefkatini, muhabbetini esirgemeyen, beni güzel yerlere yakıştıran herkese, içtenlikle teşekkür ederim. Gördüğüm kadarı ile adaylığa talip çok değerli büyüklerim var. Hepsine başarı ve kolaylıklar diliyorum.

Bana e-posta ile, mesaj ile, arayarak, yanıma gelerek destek veren, aday olmamı isteyen tüm Bitlisli hemşerilerime, dostlarıma, akrabalarıma, ağabeylerime, ablalarıma, kardeşlerime, eski ama, gönlümün eskimeyen öğrencilerime, tüm içtenliğimle teşekkür ediyorum. Ayrıca Bitlis dışında ve yurt dışında yaşayan tüm hemşerilerime verdikleri destek ve moral için, arayan herkese minnettarım.

Geçmişte siyasete, kişisel ikbalim yâda istikbalim için değil, siyaseti bir yalan sanatı, yâda bir menfaat aracı olarak ta değil, milletime hizmet aracı olarak görüp, bu düşünce içerisinde girmiştim. Projelerim hayal değil, gerçek olacaktı. Bitlis yüzü asık değil, gülen insanların diyarı olacaktı. Ancak, umudumu koruyorum. Bitlis’in hak ettiği yere bir gün mutlaka geleceğine bütün kalbimle inanıyorum. Şairin dediği gibi; Güneşin doğduğu her ufukta umuda giden bir yol bulunur elbet…

Memleketime hizmet edeceğime, Bitlisimizin hak ettiği yere gelmesi için kendi çapımda mücadele etmeye devam edeceğime söz veriyorum. Bunun için illa siyasi bir makamda, yâda Milletvekili olmaya gerek yok.

Herhangi bir adaylık başvurum yoktur. Milletime, memleketime her şeyin hayırlısını diliyorum.

Her taraftan saldırılan Sayın Cumhurbaşkanımızın, süreci hayırlısı ile en güzel şekilde neticelendireceğine bütün kalbimle inanıyor, Rabbim yar ve yardımcısı olsun. Diyorum.

İlgili Terimler :