Hikmet TAŞDEMİR - Bitlis Seçim | 2011-2019 | Bitlis'te Seçimin Nabzı Bu Sitede Atıyor :Bitlis Seçim | 2011-2019 | Bitlis'te Seçimin Nabzı Bu Sitede Atıyor

Hikmet TAŞDEMİR

Halkların Demokratik Partisi - Güroymak Belediye Başkan Adayı

Hikmet TAŞDEMİR

HİKMET TAŞDEMİR KİMDİR?

03.08.1960 Muş’un Bulanık İlçesine bağlı Neynik Köyü’nde doğduum. İlkokulu Neynik’de okuyup Orta ve lise eğitimimi Ahlat Şelçuklu Lisesi’nde tamamladım. Dicle Üniversitesi İnşaat Teknikeri Bölümünü okudum. 1979 yılında Bitlis Bayındırlık Müdürlüğünde göreve başlayıp uzun yıllar inşaat teknikeri ve Yapım Şube Müdürlüğü olarak görev yaptım. 1992 yılında YAPI-YOL SEN işyeri temsilciliği görevini üstlendim. İl genel meclis üyeliğine seçildim. 2009-2014 yılları arasında görev yaptım. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

DİLEK OZAN KİMDİR?

05.10.1977 tarihinde ilçemiz Norşen (Güroymak) da doğdum. İlkokul dördüncü sınıfa kadar Norşen’de okdum. Ailemin İzmir’e göç etmesi nedeniyle ilkokul eğitimimi İzmir’de tamamladım. Daha sonra ortaokulu bitirdim. İzmir’de Parti gençlik kollarında yer aldım ve çeşitli faaliyetler yürüttüm. Eşimin görevi nedeniyle beş yıl Van’da yaşadım. 2003 yılında tekrar memleketim Bitlis’e yerleştim. Bura da yine parti çalışmalarında bulundum. Kürdi-Der yöneticiliği ve bir dönem başkanlığı yaptım. Evli ve beş çocuk annesiyim.

Güncel Haberler


Facebook Like Box provided by plumber orange county