Hakkımızda

hakkimizdaBİZ KİMİZ ? NE YAPIYORUZ ?

Web portalımızı 01 Mart 2011 tarihinde kurduk ve tarafsız yayınımız ile tüm adaylarımıza ulaştık. Sanal ortamda uzman kadromuz ile oluşturduğumuz portal ile her seçim dönemi parti aday adaylarını ve adayları tanıtıyoruz. Her seçim dönemi adaylığı süresince tarafsız ve güncel yayın ilkesi ile oluşturmuş olduğumuz www.bitlissecim.com sitesinde 2011 Milletvekilliği seçimlerinde aday adaylarına ve adaylara yer verdik. 01 Mart 2011 tarihinde yayına başlayan site 1 aylık süre içinde dünya sıralamasında 30 milyon site içerisinde şuan 9,663,451. ve Türkiye’de ise 71,319. sırada yer alıyor ve bu istatistikler daha da düşmeye devam ediyor.

Tarafsız yayın ilkesi ile oluşturduğumuz www.bitlissecim.com 2014 portalı ile Bitlis Bölge Belediye Başkan adaylarını internet kullanan seçmenlere başarılı bir şekilde tanıttık.

Tarafsız yayın ilkesi ile oluşturduğumuz www.bitlissecim.com 2018 portalı ile Genel Seçim ile Milletvekilliği adaylarını internet kullanan seçmenlere başarılı bir şekilde tanıttık.

Aynı yayın ilkemizle 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi için çalışmalarımızı başlattık. Bu süreçte ilk olarak aday adaylarını seçmenlere tanıtacağız. Aday adaylığı süreci bittiğinde Parti adaylarını ve Bağımsız adaylara yer vereceğiz.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine  katılacak olan Partilere, Parti Belediye Başkan Aday Adaylarına-Adaylarına ve Bağımsız Adaylara başarılar diler, sitemizi ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz…

Bitlissecim.com Yönetim Ekibi

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ

Çağda Yayıncılık ve Reklam A.Ş. Adına

GENEL KOORDİNATÖR

 

REKLAM ve MÜŞTERİ KOORDİNATÖRÜ

İsmail BUHAN

0.531 837 94 41

Facebook Profiliniz ile Yorum Yazabilirsiniz.